Logowanie

Rodzinna profilaktyka uzależnień

Kochanie i wychowanie dziecka jest bardzo trudnym i skomplikowanym procesem, będącym wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrwałego rodzica. 

Zachowanie dobrej relacji z dzieckiem jest podstawą wszelkich dalszych oddziaływań, najważniejszym elementem umożliwiającym wpływ na dziecko. Zachowanie dobrej relacji nie oznacza zgadzania się  na wszystko, czego dziecko chce od nas. Wymaga stałego weryfikowania czego dziecko chce od nas. Wymaga stałego weryfikowania swoich oczekiwań dotyczących dziecka, tak by na pierwszym planie było sprzyjanie jego rozwojowi zgodne z jego możliwościami i uwzględniające jego trudności.

 

Rodzice potrzebują informacji i pomocy w wysiłkach, które podejmują, by mieć dobre stosunki ze swoimi dziećmi.

Poniżej podaję linki stron, na których zamieszczono informacje pomocne w wychowaniu dzieci:

 Polecam również:Migawki artykułów

Podsumowanie I półrocza 2017/2018

Podczas apelu na sali gimnastycznej odbyło sie podsumowanie I półrocza bieżącego roku szkolnego. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wyróznionym za sukcesy naukowe i sportowe. W tym półroczu stypendia za wyniki w nauce otrzymało 124 uczniów, a stypendia za wyniki sportowe 15 uczniów. Nasi uczniowie osiagali również sukcesy artystyczne, jak chociażby I miejsce w Polsce Julii Lis z kl. VIIb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater basniowy". Gratulujemy i wszystkim życzymy takich wyników i osiągnięć. Podczas apelu moglismy zobaczyć prezentację wydarzeń, które odbyły sie w szkole, miedzy innymi migawki z wizyty Pani Minister Edukacji, Anny Zalewskiej. Podobne podsumowanie odbyło się równiez dla klas I - III.   Dla zainteresowanych trochę statystyki...

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.